bez-viru-win.svg

Double Driver

Verze: 4.1
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 7. 1. 2021 19:28

Double Driver slouží pro zálohování ovladačů

Double Driver je malý, přenosný a praktický nástroj pro Windows, pomocí kterého můžete zkontrolovat všechny nainstalované ovladače a zálohovat je do souboru, abyste je mohli později obnovit. Je to užitečné, pokud plánujete přeinstalovat Windows nebo aktualizovat disky, ale nejste si jisti, zda jsou nové verze stabilní nebo ne. Tento nástroj je dodáván se základními a intuitivními možnostmi, s nimiž si mohou pohrát i začínající uživatelé.

Reklama
banner_630x105.png

Výhody přenositelnosti

Jelikož se nejedná o žádnou instalaci, můžete rozbalit adresář aplikace v jakékoli části pevného disku a kliknutím na spustitelný soubor spustit Double Driver.

Existuje také možnost uložit jej do vyměnitelné úložné jednotky, aby byly zálohy v bezpečí, a spustit program přímo na libovolném počítači bez jakýchkoli předchozích instalačních programů. Kromě toho bez vašeho souhlasu nemění nastavení registru systému Windows ani nevytváří další soubory na pevném disku.

Přehledné rozhraní s přímými možnostmi

GUI je uživatelsky přívětivé. Zabalený v čistém a intuitivním okně může nástroj skenovat v počítači všechny nainstalované ovladače pouhým kliknutím na tlačítko. Informace zobrazuje název, verzi, datum, poskytovatele a třídu pro každou položku spolu s informacemi o nastavení, sekci nastavení a ID hardwaru.

Zálohujte, obnovujte a tiskněte ovladače, skenujte vzdálené počítače

Všechny nebo jen vybrané ovladače lze uložit do záložního souboru. Je pouze nutné poukázat na cílový adresář společně se souborovým režimem – strukturovanou složkou, archivem nebo jediným, spustitelným souborem. Celá tato úloha může chvíli trvat, v závislosti na velikosti vybraných ovladačů a také na režimu výstupu.

Kromě toho je možné vytisknout celý seznam ovladačů nebo jej exportovat do dokumentu ve formátu prostého textu a také vyhledat tyto informace na vzdálených počítačích, pokud máte oprávnění správce.

 

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *