bez-viru-win.svg

Microsoft Office 2013 Professional

Verze: 2013
Naposledy kontrolováno antivirem 27. 5. 2024 2:24
Poslední aktualizace 22. 2. 2023 12:17

Microsoft Office 2013 Professional

Microsoft Office 2013 Professional je kancelářský software vyvinutý společností Microsoft. Jedná se o jednu z nejnovějších verzí balíku Microsoft Office, která byla vydána v roce 2013. Tento software obsahuje několik aplikací, které slouží k editaci a tvorbě dokumentů, prezentací, tabulek a dalších dokumentů.

Reklama
banner_630x105.png

Aplikace obsažené v Microsoft Office 2013 Professional jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access a Publisher. Každá z těchto aplikací je určena pro specifický účel a umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat dokumenty na vysoké úrovni.

Word je textový procesor, který umožňuje vytvářet a upravovat dokumenty s mnoha funkcemi, jako jsou stylové formátování, tabulky, seznamy a mnoho dalšího. Excel je tabulkový procesor, který umožňuje uživatelům pracovat s velkými množstvími dat a provádět různé výpočty. PowerPoint je prezentace, která umožňuje uživatelům vytvářet prezentace s mnoha funkcemi, jako jsou snímky, animace a propojení s videem. Outlook je e-mailový klient, který umožňuje uživatelům spravovat své e-maily, kalendáře a kontakty. OneNote je software pro poznámky, který umožňuje uživatelům vytvářet poznámky v různých formátech, včetně textu, obrázků a zvukových záznamů. Access je software pro správu databází, který umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat databáze různých typů. Publisher je software pro tvorbu publikací, který umožňuje uživatelům vytvářet různé druhy publikací, jako jsou letáky, brožury a další.

Microsoft Office 2013 Professional obsahuje mnoho nových funkcí a vylepšení, které umožňují uživatelům pracovat efektivněji a produktivněji. Například Word obsahuje nové nástroje pro úpravu obrázků a videa, které umožňují uživatelům vytvářet dokonalé dokumenty.

Podobné progamy

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny