bez-viru-win.svg

Classic Shell

Verze: 4.3.1
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 15. 9. 2023 9:12

Přizpůsobte si Start menu pomocí Classic Shell

Classic Shell byl populární program, který sloužil k přizpůsobení uživatelského rozhraní operačního systému Windows. Jeho hlavní funkcí bylo obnovení tradičního Start menu, které bylo v systému Windows 8 a Windows 10 nahrazeno moderním „Start Screen“ plným dlaždic. Classic Shell umožňoval uživatelům vrátit se k pohodlnému a známému Start menu, které bylo k dispozici ve starších verzích Windows.

Reklama
banner_630x105.png

Některé klíčové funkce a vlastnosti Classic Shell zahrnovaly:

  1. Klasické Start menu: Classic Shell vám umožňovalo obnovit klasické Start menu ve Windows 8, 8.1 a 10. Měli jste možnost přizpůsobit si jeho vzhled a obsah podle svých preferencí.
  2. Přizpůsobení: Program poskytoval širokou škálu možností přizpůsobení, včetně změny ikon, barev, pozadí a umožňoval přidávat vlastní položky do menu.
  3. Různé stylové volby: Classic Shell obsahoval různé stylové volby pro Start menu, včetně klasického Windows XP stylu nebo novějších Windows 7 stylů, což dávalo uživatelům možnost vybrat si, jak by chtěli, aby jejich Start menu vypadalo.
  4. Hledání a spouštění programů: S Classic Shell bylo snadné vyhledávat a spouštět programy přímo z menu. Toto vyhledávání bylo podobné funkcionalitě, kterou měla klasická Start menu ve starších verzích Windows.
  5. Bezplatný: Classic Shell byl open-source software, což znamenalo, že byl dostupný zdarma pro uživatele.

Classic Shell byl oblíbený mezi uživateli, kteří toužili po návratu k tradičnímu Start menu, a poskytoval jim možnost přizpůsobit si své uživatelské rozhraní tak, jak to odpovídalo jejich potřebám a preferencím. Je však důležité poznamenat, že může existovat aktuálnější software nebo alternativy k Classic Shell, protože moje znalosti jsou aktuální pouze do září 2021.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *