bez-viru-win.svg

SlimDrivers

Verze: 2.3.2
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 6. 2024 2:24
Poslední aktualizace 27. 12. 2020 13:49

SlimDrivers pro aktualizaci ovládačů 

SlimDrivers udržuje zařízení Vašeho počítače aktuální, vytvářejte zálohy nebo odinstalujte zastaralé ovladače. Je velmi náročné ručně aktualizovat každý ovladač zvlášť, ale existují aplikace, která to udělá za Vás. SlimDrivers je softwarové řešení pro správu ovladačů, které poskytuje plnou kontrolu nad nainstalovanými ovladači, s vyhrazenými nástroji pro aktualizaci jakéhokoli systémového ovladače na cestách. Aplikace nejprve prohledá počítač, jakmile skončí, SlimDrivers zobrazí zastaralé ovladače a zobrazí aktuální a dostupnou verzi, s vyhrazenými odkazy ke stažení pro rychlejší získání novější verze.

Reklama
banner_630x105.png

Prohledá váš počítač na chybějící nebo zastaralé ovladače

Rozhraní je jednoduché použitelné, s domovskou kartou zobrazující informace o operačním systému, názvu počítače, procesoru a paměti. Můžete vyhledávat ovladače pro aktualizaci, možnosti přístupu, zálohování nebo obnovení ovladačů, vše jediným kliknutím. Pokud si přejete odinstalovat konkrétní ovladače, SlimDrivers zobrazí všechny nainstalované položky velmi čistým způsobem, takže stačí zkontrolovat požadované položky a stiskem tlačítka „Odinstalovat“ se jich zbavit.

Zálohujte ovladače a odinstalujte zastaralé ovladače

Zálohování stávajících ovladačů trvá jen několik minut a umožňuje vybrat ovladače, které chcete uložit, pro pozdější obnovu. Aktualizace ovladačů se může pochlubit bohatou nabídkou možností, která vám umožní konfigurovat nejen funkce zálohování a obnovy, ale také nástroje pro aktualizaci a plánování, což vám umožní vybrat umístění stahování a nastavení připojení.

Intuitivní a praktické aktualizace ovladačů

Celkově vzato, SlimDrivers je opravdu užitečné softwarové řešení, které usnadňuje práci s ovladači. Dokáže detekovat většinu zastaralých ovladačů a spoléhá na intuitivní rozhraní, které osloví všechny typy uživatelů. Ať už jste právě nainstalovali systém Windows, můžete zkusit tuto výkonnou aplikaci vyzkoušet.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *