bez-viru-win.svg

SiSoftware Sandra Lite

Verze: 2021 3129
Naposledy kontrolováno antivirem 21. 2. 2024 1:24
Poslední aktualizace 10. 8. 2021 10:19

Propracovaný diagnostický nástroj

Pokročilý nástroj pro analýzu, diagnostiku a srovnávání systému, který vám umožní otestovat výkon počítače a získat informace o hardwaru
SiSoftware Sandra, navržený jako komplexní nástroj pro analýzu softwarových a hardwarových schopností vašeho počítače a pro spouštění různých testů pro zdůraznění komponent samostatně, je jednou z nejvíce vynalézavých aplikací ve své kategorii. Obsahuje mnoho možností, na které si musíte zvyknout, pokud s tímto druhem softwaru nejste obeznámeni. Stačí říci, že se zaměřuje na výkonné uživatele PC.

Reklama
banner_630x105.png

Přizpůsobitelné nastavení a úhledně organizované uživatelské rozhraní

Postup instalace je krátký a vyžaduje určitou konfiguraci. Můžete aktivovat server, který umožní ověřeným uživatelům vzdálené přihlášení k počítači, a také požádat nástroj o restartování na časově náročných benchmarcích pro obecné účely, aby se zabránilo resetování ovladače videa. Pokud jde o rozhraní, SiSoftware jej udržuje čistý a intuitivní, přičemž všechny komponenty jsou rozděleny do samostatných kategorií, jako jsou nástroje, benchmarky, hardware a software.

Zobrazit data o hardwaru a softwaru

Pokud jde o hardwarová data, je možné získat úplný přehled o počítači (např. Procesory, paměť, grafika), paměťových adaptérech a zařízeních (např. Geometrie disku, SMART), základní desce, čipsetech, sběrnicích, procesorech, řízení napájení, grafické a grafické adaptéry, procesory a akcelerátory GP (General Purpose), tiskárny a faxy atd. Pokud jde o software, aplikace zobrazuje podrobnosti týkající se logických jednotek, typů souborů, písem, mediálních zařízení, operačního systému, využití paměti, procesů, modulů, služeb a jednotek a dalších.

Snadno spouštějte benchmarky, vytvářejte oblíbené položky, exportujte informace

K dispozici je několik typů benchmarků, jako jsou procesorové jednotky SIMD, procesory ALU a FPU, jakož i finanční analýza. Všechny úkoly, které často provádíte, lze přidat do seznamu oblíbených pro rychlý přístup, zatímco informace z jakékoli oblasti lze vygenerovat do zprávy a exportovat do souboru pro podrobnou kontrolu a úschovu. Moduly, které nepotřebujete, lze snadno deaktivovat. Kromě toho je možné sledovat prostředí vašeho počítače. Jak se dalo očekávat, SiSoftware Sandra během benchmarků klade důraz na CPU a RAM, ale při zobrazování informací neohrožuje systémové prostředky. Má dobrou dobu odezvy a načtení dat pro komponenty může chvíli trvat. V našich testech se však nezobrazily žádné chybové dialogy a nástroj se nezastavil ani se nezhroutil. Celkově vzato, SiSoftware Sandra je úžasný systémový informační a srovnávací nástroj pro pokročilé uživatele, který je vybaven zajímavou sadou funkcí. Kdo hledá více, může upgradovat na profesionální verzi.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *