bez-viru-win.svg

Quick StartUp

Verze: 5.10
Naposledy kontrolováno antivirem 21. 2. 2024 1:24
Poslední aktualizace 3. 8. 2021 14:26

Quick StartUp je program pro správu programů, které se spouští „Po spuštění“

Spravujte spouštěcí aplikace a zkraťte dobu načítání systému Windows pomocí tohoto šikovného a snadno použitelného softwaru
Quick StartUp je program, který můžete použít ke konfiguraci aplikací, které se automaticky spouští při spuštění systému a v konečném důsledku zlepšují dobu spouštění systému Windows.

Reklama
banner_630x105.png

Protože je nástroj podporován reklamami, měli byste při jeho instalaci věnovat zvláštní pozornost, protože nabízí provedení některých změn ve vašich webových prohlížečích.

Pokud tento program používáte v systému Windows 7, zkontrolujte, zda je zaškrtnuta možnost „Spustit jako správce“. Jinak se při inicializaci objeví chyba.

Nástroj má čisté a uživatelsky přívětivé rozhraní, které automaticky zobrazuje aplikace spuštěné při spuštění systému Windows.

Pokud vyberete program, můžete vstoupit do kontextové nabídky a zakázat položku, okamžitě ji spustit, otevřít její složku a zobrazit vlastnosti.

Můžete ale také přidat nový program (nastavením názvu, cesty a spouštěcí složky nebo umístění registru), upravit nebo odstranit záznam, vyhledat jej na Googlu a také jej exportovat do textového dokumentu.

Kromě toho si můžete prohlížet programy se zpožděním při spuštění, nastavit dobu zpoždění nebo je „odložit“, naplánovat úkoly, aktualizovat seznam spuštění, zobrazit a zastavit místní služby a další.

Quick StartUp spotřebovává malé množství systémových prostředků a obsahuje stručný soubor nápovědy. Program mohou používat i nováčci. Během našich testů jsme nenarazili na žádné problémy, protože Quick StartUp běžel hladce.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *