bez-viru-win.svg

Driver Booster

Verze: 6.6
Naposledy kontrolováno antivirem 21. 2. 2024 1:24
Poslední aktualizace 17. 5. 2020 18:34

Driver Booster slouží pro aktualizaci ovladačů ve Vašem počítači

Pomocí Driver Booster aktualizujte všechny své ovladače a zajistěte tak hladký chod počítače a nepřetržitý provoz pomocí této intuitivní aplikace. Je velmi nepříjemné, když musíte ručně vyhledat, stáhnout, nainstalovat nebo aktualizovat ovladač. Nejnovější iterace ovladače Driver Booster PRO se o tyto úkoly elegantně postará a je nabitá ještě užitečnějšími funkcemi než předchozí verze.

Reklama
banner_630x105.png

Databáze ovladačů

Zapomeňte na vyhledávání ovladačů na internetu, databáze ovladačů 3 500 000 obsahuje věci. Když vše zklame a vestavěný nástroj pro vyhledávání ovladačů systému Windows selžou (obvykle se to stane), je třeba projít noční můrou ručně najít ovladače. Naštěstí byl Driver Booster speciálně navržen pro řešení těchto závazků, a to vše efektivním a automatickým způsobem. Použití velkých, rozeznatelných ovládacích prvků na obrazovce a jednoduše spuštění skenování odhalí všechny problémy s ovladači a jejich stav, který je barevně označen, pro ještě snazší identifikaci. Díky tak velké databázi ovladačů lze snadno najít i ty nejasnější.

Automatická aktualizace

Zapněte automatické aktualizace, využívejte aktualizaci ovladačů orientovaných na výkon hry a buďte si jisti, že vás při spuštění aplikací na celou obrazovku nebude rušit Jednou z nejužitečnějších funkcí aplikace je automatická aktualizace ovladačů, která uživatelům ušetří spoustu problémů. Kromě toho, že kromě přístupu k velké databázi ovladačů má tato novější verze aktualizaci herních komponent, více se zaměřuje na zvýšení celkového výkonu. Ovladače však nejsou jedinou podporovanou funkcí, protože program se také může starat o herní komponenty a upozorní uživatele na všechny zjištěné problémy.

Zhodnocení

Tento vylepšený a zdokonalený aktualizační software udrží vaše ovladače a herní komponenty na místě, bez starostí.Driver Booster,  stále poskytuje konzistentnost a spolehlivost těm, kteří potřebují identifikovat a aktualizovat své ovladače. Udržování přímého rozložení a intuitivních funkcí nyní přináší několik malých vylepšení, což může významně změnit.

Klíčová slova

Driver Booster, Driver, Booster, ovladače, aktualizace ovladačů

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *