bez-viru-win.svg

CCleaner

Verze: 5.65
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 22. 9. 2023 11:44

CCleaner je skvělý nástroj pro čištění a optimalizaci systému

Pomocí aplikace CCleaner uděláte svůj počítač stejně dobrým jako když byl nový tím, že odstraníte nevyžádané soubory, opravíte poškozené registry a mnohem více nástrojů v tomto programu Crap Cleaner (CCleaner). Škodlivý obsah může být nezvěstný z informační dálnice, zbytky po odebrání programů mají dopad na výkon a rozbité registry mohou způsobit vážné problémy s kompatibilitou a antivirové řešení nenabízí úplnou ochranu.

Reklama
banner_630x105.png

Chytře uspořádané rozhraní

Pravidelné skenování a čištění však může udržovat váš počítač v dobrém stavu. Jednou z aplikací, které mohou v této situaci pomoci, je CCleaner, vybavený všemi nástroji potřebnými pro drhnutí každého kousku vašeho počítače. Spuštění aplikace přináší chytré jednoduché rozhraní, dostatečně intuitivní, aby se kdokoli mohl okamžitě přizpůsobit. Hlavní funkce jsou uloženy v záložkách na bočním panelu, horní část neustále zobrazuje systémové informace, zatímco zbývající část prostoru je věnována aktuálním možnostem, s nimiž se dostanete.

Snadno se zbavte nevyžádaných souborů

Funkce „Cleaner“ vám pomůže zbavit se různých souborů, které se již nepoužívají, nebo zabírají místo na disku bez dalšího důvodu. Dvě karty umožňují vybrat funkce systému Windows nebo specifické aplikace, z nichž každá má svůj vlastní seznam oblastí, které mají být vyčištěny. Mimo jiné můžete vybírat nejnovější dokumenty, historii automatického doplňování, uložená hesla, soubory cookie nebo dokonce staré instalace systému Windows. Můžete jednoduše analyzovat oblast a zjistit, co je třeba vyčistit, abyste náhodně neodstranili žádné důležité soubory. Proces skenování i čištění je prováděno neuvěřitelně rychle a jsou zobrazeny podrobnosti po zpracování.

Opravte nefunkční registry

Kromě toho jste také schopni opravit problémy registru pomocí specializovaného nástroje. Podobně jako čistič existuje několik volitelných oblastí, například chybějící sdílené knihovny DLL, problémy ActiveX a Class, zastaralý software, spouštění objednávek v nabídkách nebo služby systému Windows. Použitelnost aplikace zde nekončí, protože na kartě homonimous je k dispozici více nástrojů. Integrovaný odinstalační program vám umožňuje bezpečně odebrat aplikace, takže nezanechávají žádné stopy, lze také mazat spouštěcí položky a také doplňky nebo rozšíření prohlížeče a dokonce i procesy kontextového menu. A co víc, body obnovení systému lze zobrazit v seznamu, s možností nechat je odstranit pro trochu místa navíc nebo pohodlí. Můžete si vybrat, zda chcete vymazat celou jednotku, ať už interní nebo vyjímatelnou, s možnostmi výběru volného místa nebo celé jednotky, jakož i úrovně zabezpečení. Disk Analyzer slouží k identifikaci velkých souborů na pevných nebo vyměnitelných jednotkách při výběru požadovaných složek.

Používání systémových prostředků

Sledování zdrojů vašeho systému může být překvapením, protože CCleaner využívá jen tak málo, jak jen dokáže. Tak to může běžet na více konfiguracích, nemluvě o rychlosti a kvalitě u kterého to dělá práci. Abych to shrnul, CCleaner je rozhodně nutností pro každý počítač, ať už je nebo není připojen k internetu. Trvá trochu času, než se seznámíte s tím, co nabízí, s lehkým dopadem na systémové zdroje. Určitě to může přinést zpět trochu energie do jakéhokoli počítače, nebo dokonce udělat to tak dobré jako nové.

CCleaner je možné zakoupit na software.cz

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *