bez-viru-win.svg

SpeedFan

Verze: 4.52
Naposledy kontrolováno antivirem 27. 5. 2024 2:24
Poslední aktualizace 2. 8. 2021 21:32

SpeedFan hardwarový monitor ventilátorů

Pomocí tohoto lehkého nástroje s podporou souborů protokolu můžete prohlížet a upravovat nastavení rychlosti ventilátoru, napětí a teploty čipu ve vašem počítači
SpeedFan, navržený pro hardcore uživatele, kteří často hýčkají zdroje systému (jako jsou videohry a grafici), nabízí jednoduché a efektivní řešení pro sledování teplotní úrovně hardwaru a změnu rychlosti ventilátoru, když je příliš vysoká. Je schopen vyhodnotit S.M.A.R.T. atributy také.

Reklama
banner_630x105.png

Rychlé nastavení a klasické GUI

Instalace SpeedFan vyžaduje minimální čas a úsilí, protože nejsou k dispozici žádné možnosti přizpůsobení. Nástroj je zabalen v klasickém rozhraní z jednoho okna rozděleného do více rámců, kde uživatelé mohou bezproblémově zkoumat informace a provádět nezbytné změny týkající se rychlosti ventilátoru.

Vylepšení indikátoru na hlavním panelu a hodin

Při spuštění vytvoří v oznamovací oblasti ikonu, která při pohybu myší zobrazí aktuální teploty GPU, pevného disku a jádra; barva ikony indikuje aktuální stav teploty. První panel monitoruje tyto komponenty a umožňuje uživatelům povolit automatické otáčky ventilátoru na základě vlastních optimalizačních parametrů aplikace.

Pokud jde o systémové hodiny, uživatelé mohou vybrat název základní desky a hodiny, vybrat konfiguraci ze seznamu a povolit automatické ovládání nastavením pravidel na základě nízkého využití procesoru a časového limitu. CHYTRÝ. Atributy lze prozkoumat v poslední záložce a zjistit různé ukazatele spolehlivosti a předvídat selhání systému.

Rozsáhlé možnosti konfigurace a protokolování

Je možné vybrat vyřazené komponenty zobrazené v oblasti systémové lišty, vyladit ventilátor, nastavení napětí a rychlosti, upozornit na ovladače ventilátorů, které je třeba vzít v úvahu, přizpůsobit barvy a písmo ikon zásobníku a také vybrat jednotku měření teploty mezi stupni Celsia a Fahrenheita. Aktivitu programu lze zaznamenávat do souborů protokolu, což je funkce, která se hodí při plánování ponechání počítače bez dozoru. Lze je okamžitě odeslat e -mailem.

SpeedFan má velmi dobrou dobu odezvy a zobrazuje přesné informace. Nabízí rozsáhlé detaily týkající se teplot pevného disku a teploty procesoru, což uživatelům umožňuje upravit nastavení podle vlastních preferencí. Vzhledem k technické povaze aplikace by s SpeedFanem měli pracovat pouze zkušení uživatelé, protože by jinak mohli počítač poškodit.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *