bez-viru-win.svg

CPU-Z

Verze: 1.88
Naposledy kontrolováno antivirem 27. 5. 2024 2:24
Poslední aktualizace 2. 8. 2021 21:38

CPU-Z zobrazí veškeré údaje nejen o procesoru

Zobrazte si podrobné informace o CPU, paměti, základní desce, mezipaměti, grafice a dalším obsahu svého počítače pomocí aplikace, která funguje také jako srovnávací nástroj
Každý, kdo očekává, že jeho počítač bude ve špičkové formě, si musí v první řadě uvědomit jeho schopnosti a potenciál, a proto je nejlepší použít specializovaný softwarový nástroj.

Reklama
banner_630x105.png

CPU-Z je jedna taková aplikace, která slouží k informativním účelům, a to díky své schopnosti odhalit všechny druhy podrobností o vašem procesoru, paměti, jádrech atd., Abyste věděli, jak svůj počítač co nejlépe využít.

Datové GUI, které vám pomůže prozkoumat váš počítač od A do Z

Než se blíže podíváte na funkce, které aplikace integruje, stojí za to uvést do diskuse skutečnost, že uživatelské rozhraní, které vás vyzve, by mělo být přístupné, což není překvapením, vzhledem k tomu, do jaké oblasti program patří.

GUI s více kartami jako takové obsahuje velké množství podrobností o nejdůležitějších zařízeních vašeho systému. Můžete se tak podívat na specifika vašeho procesoru a procházet informace, jako je jméno, balíček, technologie, specifikace, rodina a pokyny. Aplikace navíc shromažďuje data o základní rychlosti a rychlosti sběrnice.

Nabízí detaily o procesoru, základní desce, paměti, grafice

Kromě toho, pokud vás zajímají úrovně mezipaměti, můžete si být jisti, že vám program také poskytne relevantní informace o tom. Pokud jde o základní desku, můžete zjistit jejího výrobce, model, čipovou sadu a další spolu se zajímavými detaily o systému BIOS.

Pokud jde o paměť vašeho systému, zobrazí se jeho typ, velikost a časování. Můžete také chtít vědět, že karta SPD, která obsahuje údaje o specifikacích modulu, je také velkorysá. To, co obsahuje, jsou údaje o velikosti modulu, maximální šířce pásma, dílu a sériovém čísle, nemluvě o tom, že jsou integrovány také tabulky časování.

Dokáže v reálném čase posoudit výkon vašeho systému

Abyste se mohli zajímat o grafiku svého počítače, nemusíte být znalci a CPU-Z vám může tento druh detailů odhalit.

V neposlední řadě karta Bench nabízí hodnocení výkonu vašeho počítače v reálném čase. Abych byl konkrétnější, může provádět analýzu s jedním nebo více vlákny s možností použít velké množství referencí, aby bylo možné provést relevantní srovnání.

Na závěr CPU-Z nabízí komplexní vyhodnocení schopností vašeho počítače, které můžete bez mrknutí oka proměnit ve zprávy HTML nebo TXT. Aplikace má téměř neviditelnou paměťovou stopu, navrhuje přehledné uživatelské rozhraní a všechna data, která shromažďuje, jsou nabízena v reálném čase, takže pokud vezmeme v úvahu všechny věci, má všechny výsady spolehlivého nástroje svého druhu.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *