bez-viru-win.svg

DriverMax

Verze: 10.15
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 19. 6. 2020 23:16

DriverMax slouží pro zálohu a obnovu ovladačů

Pomocí DriverMaxu vyhledejte zastaralé ovladače, stáhněte si nejnovější verze a znovu je nainstalujte, čímž bude Váš počítač s operačním systémem Windows aktuální. Abyste mohli počítač plně využívat, musíte mít ovladače neustále aktuální. Aktuální ovladače zvyšují kompatibilitu s různými aplikacemi a hrami, což výrazně snižuje riziko chyb. Ovladače můžete ručně vyhledat prostřednictvím Internetu, ale proces je časově náročný, jelikož existuje velké množství zařízení, z nichž každé má svůj vlastní ovladač. Naštěstí vám aplikace jako DriverMax umožňují tento proces automatizovat.

Reklama
banner_630x105.png

Udržujte svůj operační systém Windows snadným způsobem aktuální

Aplikace se vyznačuje velmi moderním a vizuálně přitažlivým designem. Jeho uživatelské rozhraní je chytře strukturované, s funkcemi kategorizovanými pro snadný přístup. Hned od začátku se v počítači automaticky kontrolují chybějící nebo zastaralé ovladače. Jedním kliknutím můžete spustit proces stahování, celkový proces se zobrazí v posuvníku průběhu a také počet aktuálně stahovaných ovladačů.

Vytvářejte a obnovujte zálohy

Problémy mohou nastat vždy, buď vadný ovladač nebo škodlivý software, který poškozuje váš systém v důsledku systémových změn provedených ovladačem. Aplikace Vám však také umožňuje vytvořit zálohu ovladačů pro případ, že dojde k něčemu neočekávanému. Pro ještě větší zabezpečení Vám aplikace umožňuje naplánovat aktualizace ovladačů. Počítač můžete nechat prohledat v daném datovém a časovém intervalu, takže vždy zůstává aktuální.

Na závěr

Když vezmeme v úvahu vše, můžeme říci, že DriverMax je spolehlivou volbou, pokud jde o udržení plně funkčního a aktuálního systému. Automatickým prohledáváním webu a instalací ovladačů vám ušetří spoustu času.

Klíčová slova

DriverMax, Driver, Max, Ovladače, Aktualizace ovladačů, Driver Max

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *