bez-viru-win.svg

Google Earth

Verze: 7.3.4.8642
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 14. 12. 2022 20:45

Google Earth

Google Earth je softwarové řešení ke stažení, které obsahuje satelitní snímky a mapy většiny míst po celém světě, což vám dává možnost procházet je všechny přímo z vašeho počítače.

Reklama
banner_630x105.png

Uživatelsky přívětivé rozhraní

Všechny tyto úžasné věci jsou uživateli prezentovány v jednoduchém a čistém rozhraní se Zemí přímo uprostřed. Uživatel může snadno přibližovat, oddalovat nebo se pohybovat pouze pomocí myši, ale lze také zadat určité místo do vyhledávacího pole nalevo a přejít přímo na něj. Je jen otázkou času, než si na Google Earth zvyknete, a čím více toho objevíte, tím snazší bude využívat výkonné funkce tohoto softwaru.

Režim Street View

Když už mluvíme o funkcích, pravděpodobně jednou z největších věcí na Google Earth je její relativně nová možnost Street View, která vás dostane přímo na ulici díky snímkům zachyceným auty Google. Upozorňujeme však, že v tomto zobrazení nejsou zahrnuta všechna místa.

Hledejte místa po celém světě

Kromě těchto působivých snímků aplikace také přichází s videi ve formátu Flash v bublinách značek míst a speciálními nástroji pro rychlé a snadné vyhledávání restaurací, parků a dalších bodů zájmu.

3D pohledy a oblíbená místa

V neposlední řadě si můžete vždy užít skvělé 3D pohledy pomocí speciálně vytvořených budov v některých z nejoblíbenějších měst na světě a zároveň si můžete uložit a sdílet svá oblíbená místa jediným kliknutím. Přestože bychom vždy sáhli po hlubším přiblížení, Google Earth zůstává jednou z nejzajímavějších aplikací, jaké kdy byly vytvořeny. Vůbec se nemůžete nudit a pokud opravdu chcete poznat Zemi lépe než kdy předtím, tato aplikace je mezi prvními věcmi, po kterých se vydáte.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *