bez-viru-win.svg

Media Creation Tool Windows 10

Verze: 21H2
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 6. 2024 2:24
Poslední aktualizace 8. 2. 2023 17:55

Media Creation Tool Windows 10

Pomocí Media Creation Tool vytvoříte instalační balíček pro nasazení systému Windows 10 buď ze souboru ISO, který můžete vypálit na disk, nebo prostřednictvím spouštěcí jednotky USB Flash s touto výkonnou aplikací. Pokud je v počítači spuštěn systém Windows 7, 8 nebo 8.1, potřebujete zaváděcí disk, který vám pomůže při nasazení systému Windows 10. Media Creation Tool vytvořený samotnou společností Microsoft vám pomůže snadno vytvořit instalační soubor pro systém Windows 10.

Reklama
banner_630x105.png

Průvodce jako průvodce s jasnými možnostmi

Tato aplikace se zaměřuje na snadné použití a zaujímá přímý přístup, což vám umožní připravit balíček nasazení systému Windows 10 během několika minut. Skutečně se skládá z průvodce, který vás provede všemi nezbytnými kroky, takže celý proces je otázkou stisknutí několika tlačítek „Další“. Chcete-li jej používat, musí být počítač připojen k Internetu, protože všechny instalační soubory jsou staženy od společnosti Microsoft. Jak si můžete představit, jeho rychlost do značné míry závisí na spolehlivosti vašeho internetového připojení.

Vytvořte bootovací USB nebo ISO obraz

Media Creation Tool umožňuje vytvářet instalační soubory pro Windows 10 Home, Home N, Home Single Language, Pro a Pro N. Můžete si vybrat instalační jazyk a architekturu systému (32bitové, 64bitové nebo obojí). Stažené soubory lze odeslat na USB flash disk, ale pamatujte na to, že je zapotřebí alespoň 3 GB volného místa a že veškeré informace uložené na USB disku budou během procesu přepsány. Alternativně může aplikace vygenerovat obraz ISO a uložit jej do počítače. Potom můžete pomocí vypalovačky disků vytvořit DVD obsahující soubory nasazení systému Windows.

Vytvořte balíček nasazení systému Windows 10

Nástroj Media Creation Tool se hodí v situacích, kdy chcete vyzkoušet nebo přeinstalovat Windows 10 v počítači a nevlastníte instalační médium. S jeho pomocí můžete vytvořit spouštěcí disk nebo obraz ISO pro snadné nasazení Windows 10. Během nasazení systému Windows 10 je vyžadován platný kód Product Key.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *