bez-viru-win.svg

WinZip

Verze: 25
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 8. 1. 2021 19:13

WinZIP je oblíbený komprimační nástroj 

Přední světový nástroj pro kompresi, šifrování a zálohování, který poskytuje všechny potřebné funkce pískování nástrojů pro práci s archivy ZIP a mnoho dalšího
Existují různé kompresní nástroje, které vám dávají možnost nejen zmenšit velikost místa zabraného soubory na jednotce pevného disku, ale také zabránit jejich infikování škodlivým softwarem. Jedním z takových nástrojů, který si v průběhu let získal jméno, je WinZip, který nabízí mnohem více užitečných nástrojů než kdy dříve.

Reklama
banner_630x105.png

Vizuálně atraktivní a snadno použitelné

Spuštění aplikace přináší moderně navržené rozhraní s funkcemi chytře uloženými na horním panelu nástrojů s intuitivními ikonami, z nichž každá se nachází ve vyhrazených kategoriích. Pracovní prostor je pouze seznam, který zobrazuje soubory, které se chystají archivovat nebo extrahovat, spolu se souvisejícími informacemi, jako je název, typ, velikost, cesta a další.

Vysoká rychlost zpracování za cenu systémových prostředků

Dostupné metody komprese zahrnují maximální, vylepšené vyfouknutí, super rychlou nebo žádnou kompresi, aby lépe vyhovovaly vašim potřebám. Avšak vzhledem k tomu, jak je většina úložných zařízení schopna obsahovat velké množství dat, by to nemělo být velkým problémem. Odvádí dobrou práci, snižuje velikost souboru o slušné množství a zahrnuje podporu většiny dnes používaných formátů archivu. Celý proces probíhá rychle, ať už jde o archivaci nebo extrakci, ale za cenu značného množství systémových prostředků. Po dokončení se zobrazí obrazovka po zpracování s užitečnými informacemi o změnách před a po provedených změnách, včetně velikosti.

Komprimujte soubory a sdílejte je online

Vzhledem k tomu, že přenos dat lze provádět pomocí mnoha metod, jako je disková jednotka, vyměnitelná zařízení a dokonce i různé cloudové služby, dokáže WinZip zůstat o krok napřed před konkurencí tím, že nabízí plnou podporu sdílení, proto název první nabídky souborů : rozbalit / sdílet. Tato aplikace je vhodná pro domácí i pracovní prostředí díky rozmanitosti nástrojů, které nabízí. Přidávání souborů, aby byly připraveny na kompresi, lze provést přetažením a také z integrované položky kontextové nabídky.

Poskytuje pomoc v kancelářském prostředí

Položky, které přidáte, lze rychle sdílet se svými přáteli nebo obchodními partnery prostřednictvím preferovaného e-mailového účtu, různých sociálních sítí a vaší osobní cloudové služby. Další nástroje vám umožňují nechat automaticky změnit velikost obrazových souborů na několik přednastavených rozlišení a dokonce je opatřit vodoznakem, jakmile jsou přidány do procesu. Zabezpečení je vždy problém, proto vám integrovaná funkce dává možnost mít soubory šifrované, abyste k nim měli přístup pouze vy. Kromě toho existuje dokonce i převodník, kterým můžete převést běžné dokumenty sady Office do formátu PDF.

 

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *