bez-viru-win.svg

BackUP Windows key

Verze: 1
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 6. 2024 2:24
Poslední aktualizace 14. 12. 2022 20:46

Jak zobrazit produktový klíč Windows 10 pomocí VBScriptu

VBScriptu skript je lehký a přenosný software, který ověřuje informace o produktu na základě produktového klíče Windows zadaného uživateli, aby odhalil podrobnosti, jako je ID produktu a typ licence. Nezahrnuje složité funkce ani nastavení konfigurace, takže s ním mohou manipulovat všechny typy uživatelů.

Reklama
banner_630x105.png

Výhody přenositelnosti

Protože se nejedná o žádnou instalaci, můžete rozbalit programové soubory na libovolnou část pevného disku a spustit pouze kliknutím na spustitelný soubor. Další možností je uložit VBScriptu skript na USB flash disk nebo podobnou paměťovou jednotku, aby bylo možné ji spustit na jakémkoli počítači s minimálním úsilím a bez předchozích instalačních programů. Důležitým aspektem, který stojí za to vzít v úvahu, je to, že registr Windows se neaktualizuje novými položkami a na disku se nevytvářejí žádné další soubory, takže po jeho odstranění nezůstanou žádné stopy.

Přehledné rozhraní a možnosti

GUI je uživatelsky přívětivé, založené na jediném okně s jednoduchou a jednoduchou strukturou, která poskytuje okamžitý přístup ke všem dostupným možnostem. Jediné, co musíte udělat, je zadat nebo vložit produktový klíč Windows, abyste zjistili odpovídající ID produktu, rozšířené, aktivační, ediční a krypto ID, spolu s typem licence a kliknutím na tlačítko zobrazte výsledky. Kontrola kódu bohužel neimplementuje tlačítka pro tisk dat, jejich kopírování do schránky nebo export do souboru. Vybraný text však lze zkopírovat pomocí globální klávesové zkratky nebo položky kontextové nabídky. Tento software neposkytuje žádné další pozoruhodné možnosti.

Hodnocení a závěr

Jak se dalo očekávat skrypt má minimální dopad na výkon PC, protože běží na malém CPU a paměti. Má dobrou dobu odezvy a zobrazuje přesné informace. V našich testech se nezobrazily žádné chybové dialogy a nástroj se nezastavil ani nepadl. Celkově vzato, kontrola Product Key systému Windows 7 slouží svému účelu a může ji snadno používat kdokoli.

Podobné progamy

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny