bez-viru-win.svg

3DMark

Verze: 06
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 10. 8. 2021 10:28

3DMark je jeden z nejznámějších benchmarků 3D výkonu

Výkonný srovnávací nástroj, který zdůrazňuje vaši grafickou kartu a umožňuje porovnávat výsledky s velkou komunitou na internetu. Než budete pokračovat v této dlouho očekávané hře, možná budete chtít získat představu o tom, jak dobře může běžet ve vašem systému. 3DMark06 je srovnávací aplikace určená k testování grafických karet DirectX9. Byl navržen tak, aby vyhodnotil výkon vykreslování 3D grafů vašeho počítače pro herní nadšence.

Reklama
banner_630x105.png

Vhodné pro starší verze Windows

Mluvíme o srovnávacím nástroji, který důkladně analyzuje výkon vašeho počítače zdůrazněním řady testů, které jsou založeny výhradně na tom, jak dobře zvládá videohry. Lze jej nasadit a spustit na zařízeních, jako jsou stolní počítače, notebooky, notebooky a tablety se systémem Windows XP.

Přísně vyhrazeno pro DirectX 9.0c

Stroj, který plánujete testovat, musí být vybaven grafickou kartou kompatibilní s DirectX 9.0c, aby mohly být testy spuštěny a úspěšně provedeny. Rozhraní je uživatelsky přívětivé, intuitivní a snadno srozumitelné.

Testuje výkon v interaktivním prostředí

Funguje to takto: 3DMark06 spouští hru (s působivou, ale náročnou grafikou), která ve skutečnosti otestuje vaši grafickou kartu. Během této hry si můžete prohlédnout uplynulý čas a snímky a také FPS (snímky za sekundu). Čím lepší je vaše grafická karta, tím vyšší budou FPS.

Porovnejte výsledky s velkou komunitou

Srovnávací test můžete kdykoli přerušit stisknutím klávesy „Esc“. Existuje také možnost zobrazit výsledky testů online. Zde vám 3DMark06 poskytne seznam nedostatků vašeho počítače a porovná jej s jinými systémy. Po rozsáhlých testech 3DMark06 ohodnotí vaši grafickou kartu také známkou – vyšší hodnocení znamená lepší výkon, zatímco nižší hodnocení znamená, že váš systém může vyžadovat aktualizaci. Závěr je, že 3DMark06 je vynikající nástroj pro hráče her, ale také pro tvůrce her (pro účely testování). Bez ohledu na důvod, proč jej používáte, je to úžasná srovnávací aplikace, která vám může říci, čeho je vaše grafická karta schopná. I když se to může zdát zastaralé, stále poskytuje podporu pro starší počítače.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *