bez-viru-win.svg

McAfee VirusScan

Verze: 19.0.4016
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 8. 9. 2021 11:17

McAfee VirusScan je účinná ochrana před viry

Nyní nahrazen bohatšími antivirovými produkty různých verzí od vývojáře McAfee, VirusScan sloužil k ochraně PC před viry, spywarem a adware
McAfee VirusScan byl původně zaměřen na uživatele z domova a domácí kanceláře a byl navržen pro detekci a odstranění virů. Byl vybaven technologiemi na ochranu počítačů před různými bezpečnostními hrozbami, jako jsou viry, červy, trojské koně a spyware.

Reklama
banner_630x105.png

Nástroj je určen k zabezpečení fotografií, dokumentů a finančních dat a lze jej nastavit tak, aby automaticky skenoval a čistil e -maily, přílohy rychlých zpráv, stahování a další typy souborů.

Ochrana proti malwaru s různými bezpečnostními moduly

Představoval ochranu v reálném čase proti malwarovým agentům, kteří tiše běželi na pozadí, detekci na více vstupních a výstupních bodech (včetně USB portů), inline čištění míst s viry, červy, trojskými koni, objekty ActiveX a Java applety spolu se ScriptStopper, technologie používaná k prevenci hrozeb založených na skriptech nultého dne, jako je virus „I Love You“.

Kromě nich měla softwarová aplikace moduly pro identifikaci, odstraňování a blokování potenciálně nežádoucích programů, sledování souborů cookie a tajných programů a také pro optimalizaci počítače.

Zahrnoval správce karantény, prohlížeče protokolů, reportů a událostí, automatické a časté aktualizace podpisů, které běžely na pozadí, spolu s podporou ochrany proti přetečení vyrovnávací paměti. McAfee VirusScan mohl být integrován s AOL Instant Messenger, Yahoo Messenger a MSN Messenger.

Ukončen a nahrazen novějšími edicemi McAfee

Program byl integrován do programů McAfee Internet Security, McAfee Total Protection a McAfee VirusScan Enterprise, které lze vyzkoušet v časově omezené zkušební verzi. Podniková edice je vytvořena pro stolní a serverové systémy ve velkých sítích a má dvě doplňkové součásti: serverové a klientské aplikace.

Protože již není k dispozici jako samostatný produkt, VirusScan již nelze stáhnout z Softpedia. Aktuální odkaz ke stažení vás místo toho přesměruje na stránku produktu McAfee Internet Security. Protože nástroj již nelze stáhnout a používat, obdrží výchozí tříhvězdičkové hodnocení.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *