bez-viru-win.svg

AVG Email Server Business Edition

Verze: 596
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 2. 2. 2022 23:46

AVG Email Server Business Edition

Bezpečnostní řešení pro e-mailové servery s podporou různých e-mailových klientů a serverových operačních systémů, pokročilé možnosti přizpůsobení filtrů, nástroj pro zabezpečení sítě a další
Zabezpečení e-mailových zpráv běžících přes servery závisí na ochraně před různými hrozbami, což je důvodem AVG Email Server Edition. E-maily jsou tedy kontrolovány na přítomnost jakéhokoli škodlivého obsahu a brání šíření na další počítače tím, že blokuje možnost otevřít podezřelou zprávu.

Reklama
banner_630x105.png

Podporované verze

Může být nasazen na několika edicích Windows Server, jako je 2003 SP1 x86/x64, 2008 na obou architekturách, 2008 R2 Edition, 2012 jak x86, tak x64, stejně jako 2012 R2 Edition. Podpora poštovního serveru umožňuje použití s ​​verzemi MS Exchange 2003, 2007, 2010, 2013 Server a Kerio MailServer verze 6.7.2 a vyšší.

Upgrade ze starších verzí AVG Email Serveru není možný. Aby mohla být nasazena aktuální verze, musí být nejprve odstraněn. Dodává se s podporou pro architektury x82 (32bitové operační systémy) i x64. Pro správnou funkci je potřeba vybrat ten správný.

Základní komponenty AVG Email Server Edition jsou podobné Desktop Edition, zatímco specifické komponenty Serveru je třeba ručně vybrat z instalačního procesu, když se rozhodnete přizpůsobit. Podle výchozího nastavení jej expresní nastavení připraví na fungování podle aktuálních specifikací serveru.

Funkce AVG Email Server Business Edition

Standardní součásti nabízejí antivirovou ochranu pro běžné úlohy s rozšířenými funkcemi, jako je Anti-Spam, EMS (směrování), EMS (SMTP) a EMS (VSAPI), které chrání e-mailové zprávy před škodlivým obsahem doručovaným prostřednictvím příchozích nebo odchozích e-mailů.

Pro konfiguraci chování všech standardních a serverových komponent je k dispozici knihovna voleb. Ty sahají od základních funkcí, jako je vzhled, zvuky, skenování a ochrana počítače, po plány, pravidelné aktualizace a všechny součásti serveru, stejně jako možnosti zpráv pro oznámení a doručování zpráv.

Pro další zabezpečení lze filtry ručně nakonfigurovat tak, aby byly všechny podezřelé soubory ze zpráv automaticky odstraněny. Úplné zabezpečení je dosaženo výběrem odstranění všech příloh nebo cílením na konkrétní soubory, jako jsou spustitelné soubory, dokumenty nebo ruční přidávání vlastních rozšíření, s možností filtrovat přílohy do virového trezoru.

Mezi odpovídající možnosti patří několik úrovní agresivity vůči spamu. Ty lze nastavit tak, aby se většina zpráv normálně doručovala a zaměřovaly se pouze na snadno zjistitelné spamy, a to až do bodu, kdy se mezi podezřelé zprávy umístí zprávy, které nejsou spamem.

Stávající konfigurace lze použít konfigurací whitelistů a blacklistů. To vede k větší šanci zachytit neznámý obsah, zatímco důvěryhodné zdroje jsou automaticky přeskočeny.

Je možné použít pokročilé filtry, aby byly zprávy skenovány podle jazyka, zemí, IP adres a také podle specifických znaků. Mezi dostupné možnosti patří servery RBL, vícenásobný přístup, práh, časový limit a maximální IP, stejně jako časový limit připojení, proxy server a proxy autentizace.

Odkazy : AVG Email Server Business Edition

Podobné progamy

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny