bez-viru-win.svg

WirelessKeyView

Verze: 2.21
Naposledy kontrolováno antivirem 27. 3. 2023 14:24
Poslední aktualizace 19. 1. 2021 19:28

WirelessKeyView pomůže zobrazit hesla pro bezdrátové sítě

Obnovte ztracené heslo pro konfiguraci bezdrátové sítě, abyste jej nemuseli znovu nastavovat, pokud je uloženo v počítači Uživatelé notebooků, kteří se často potřebují připojit k bezdrátovým sítím, jistě vědí, jak těžké může být zapamatovat si heslo pro každého z nich, zvláště když se musí vypořádat se složitějšími přístupovými frázemi. V takovém případě budete s největší pravděpodobností potřebovat WirelessKeyView, jednoduché, ale velmi účinné řešení, které vám pomůže obnovit heslo bezdrátové sítě, které bylo ve vašem systému použito před nějakou dobou.

Reklama
banner_630x105.png

Obnoví pouze hesla pro uložená připojení

Jak jsme zjistili při testování, aplikace se velmi snadno používá a nevyžaduje ani instalaci. Musíte pouze stáhnout archiv, dekomprimovat soubory a dvakrát kliknout na spustitelný soubor. Rozhraní je velmi jednoduché, téměř minimální a to je možná to nejlepší na této utilitě.

Měli byste si uvědomit, že WirelessKeyView dokáže obnovit pouze síťové klíče WPA / WPA, které byly uloženy v systému Windows, nikoli v softwaru jiného výrobce. Program lze stejně snadno spustit pomocí příkazového řádku a má pro tento účel několik parametrů, možnosti, které vám umožní uložit seznam bezdrátových klíčů v různých formátech.

Úhledně zobrazuje shromážděná data

Jakmile je program spuštěn, je schopen detekovat dostupná a uložená připojení. Ty se zobrazují v organizované tabulce se záhlavími pro název sítě, typ klíče, klíč v HEX a ASCII, název adaptéru, ověřování a další. V kontextové nabídce můžete vyvolat několik možností. Rozšířené možnosti vám umožní načíst bezdrátové klíče aktuálně přihlášeného uživatele, ale můžete také vybrat jiné umístění a získat klíče z externí instance instalace systému Windows. WirelessKeyView je opravdu skvělý pomocník, pokud potřebujete získat heslo k síti, které jste kdysi použili k připojení notebooku k síti WiFi. Je velmi lehký a snadno se používá, takže stojí za to vyzkoušet, zda jej udržíte v opasku.

.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *