bez-viru-win.svg

Norton Power Eraser

Verze: 4.3.5.28
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 14. 9. 2021 20:25

Norton Power Eraser

Eliminuje hluboce zakořeněné a obtížné stopy, aby odstranil zločin, který tradiční řešení pro skenování virů ne vždy detekuje

Reklama
banner_630x105.png

Norton Power Eraser je snadno použitelná aplikace pro Windows navržená tak, aby vám pomohla zbavit se počítačových hrozeb a přidat tak do vašeho systému další vrstvu zabezpečení. Začátečníci by neměli mít žádný problém s tím, aby to zjistili, protože vše je docela intuitivní, většinou díky rozhraní.

Čisté a přehledné uživatelské rozhraní

Hlavní okno má jasný vzhled a poskytuje okamžitý přístup ke třem primárním komponentám Power Eraser: skenování rizik, zrušení předchozí opravy a konfigurace pokročilých nastavení.

Spusťte skenování s výchozím nastavením

Pokračováním ve výchozí konfiguraci můžete nástroj požádat o procházení různých hrozeb a rootkitů v počítači. Odhalí popis, typ a stav každé položky spolu s akcí, kterou je třeba provést, například odebrat. Mějte na paměti, že k dokončení úkolu může být vyžadován restart počítače, proto nezapomeňte předem uložit všechny probíhající projekty.

Vytvořte bod obnovení systému a zobrazte podrobnosti protokolu

Kromě toho můžete program požádat, aby před pokusem o vyřešení problému vytvořil bod obnovení systému, jen pro případ, že by systém Windows později začal mít problémy se stabilitou a budete muset vrátit nastavení. Mezitím lze podrobnosti protokolu zobrazit v samostatném souboru a jeho umístění lze odhalit v Průzkumníkovi Windows, aniž byste museli opustit rozhraní.

Chcete -li získat podrobnější zprávu, spusťte pokročilé skenování

Přepnutí do pokročilého režimu přináší do tabulky další funkce. Pomocí služby Norton Cloud můžete například spustit prověřování pověsti, abyste ověřili konkrétní soubor nebo složku a zjistili názor komunity Norton na ni, provedli standardní kontrolu s přihlédnutím k souborům systému Windows a také spustili vyhledávání na počítač, pokud má nainstalováno více verzí systému Windows.

Konfigurace nastavení programu

Softwarová aplikace vám umožňuje použít konfiguraci serveru proxy, změnit výchozí adresář pro ukládání souboru protokolu, povolit kontrolu více bootů, zobrazovat pouze špatné soubory a vyloučit režim skenování rootkitů (vyžaduje restart systému). Navíc můžete vymazat historii protokolů, abyste uvolnili místo, a také obnovit všechna nastavení na jejich tovární parametry.

Norton Power Eraser není příliš velký zdroj zdrojů, ale během procesu skenování stále zvyšuje CPU a RAM. Dokončení úlohy skenování může chvíli trvat, v závislosti na velikosti cíle a použitém nastavení. Celkově je Norton Power Eraser docela šikovný program, a přestože se může zdát vhodný pouze pro zkušené uživatele, nováčci jej mohli nainstalovat bez rizika díky intuitivnímu rozhraní a komplexnímu souboru nápovědy.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *