bez-viru-win.svg

ESET Online Scanner

Verze: 2.0.15.0
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 14. 12. 2022 20:46

ESET Online Scanner

Vlastnit počítač, který je trvale připojen k internetu, může být luxus, ale také s sebou nese řadu rizik, pokud se nezajistíte, že zabezpečení vašeho počítače je na optimální úrovni. ESET Online Scanner je jednou z aplikací, která vám může pomoci prohledat váš počítač a odstranit z vašeho systému všechny potenciálně nebezpečné soubory během mrknutí oka.

 

Reklama
banner_630x105.png

Lze snadno nasadit

Tato aplikace nevyžaduje instalaci do vašeho počítače, protože pouhým spuštěním jejího vyhrazeného spustitelného souboru můžete využívat celou řadu funkcí. Před zahájením procesu skenování však musíte přijmout licenční smlouvu s koncovým uživatelem a rozhodnout se, které součásti by měly být součástí kontroly.

 

Detekuje různé komponenty

Před zahájením kontroly můžete povolit nebo zakázat detekci potenciálně nechtěných aplikací výběrem příslušných přepínačů v části „Nastavení kontroly počítače“. Navíc, pokud chcete upravit pokročilé možnosti, můžete rozbalit nabídku „Pokročilá nastavení“, kde můžete povolit detekci potenciálně nebezpečných nebo podezřelých aplikací, skenovat archivy, povolit technologii Anti-Stealth a automaticky odstranit hrozby.

 

Provádí jednorázové kontroly

Na rozdíl od jiných podobných softwarových řešení vám ESET Online Scanner neposkytuje stálou ochranu před různými škodlivými komponentami. Místo toho vám umožňuje provádět jednorázové kontroly, abyste zjistili, zda se na vašem počítači nenacházejí nějaké podezřelé soubory. Je však třeba poznamenat, že kontroly jsou důkladné a mohou chvíli trvat, v závislosti na počítači, na kterém je spouštíte. Po dokončení skenování můžete identifikované položky vyčistit zaškrtnutím příslušných políček a stisknutím tlačítka „Vyčistit“. Na konci procesu léčení si můžete prohlédnout souhrn provedených operací a také stručné statistiky, které zahrnují počet zkontrolovaných souborů, kolik infikovaných souborů bylo detekováno a celkovou dobu kontroly.

 

Lehký jednorázový skener a odstraňovač malwaru

Abychom to shrnuli, pokud hledáte nástroj, který vám pomůže zkontrolovat počítač na přítomnost škodlivých aplikací a odstranit jakoukoli identifikovanou položku, aniž by vám poskytl ochranu v reálném čase, možná je ESET Online Scanner to, co hledáte.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *