bez-viru-win.svg

Windows 10 Transformation Pack

Verze: 7.0
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 6. 2024 2:24
Poslední aktualizace 7. 1. 2021 23:00

Vzhled Windows 10

Vývojáři z týmu Windows X přišli s Windows 10 Transformation Pack, kolekcí pečlivě vybraných aplikací, která simuluje rozhraní Windows 10. Balíček inteligentní transformace vám umožní aplikovat na váš aktuální operační systém, ať už je to Windows XP, Vista, 7 nebo 8/1, zásadní pozvednutí a vyzkoušet několik klíčových aspektů operačního systému Windows 10. Tato změna se však zaměřuje pouze na rozhraní, protože tento balíček nepřinese žádnou z funkcí, které vývojáři získali v gigantu založeném na Redmondu zabudovaném do nového OS.

Reklama
banner_630x105.png

Instalace

Před pokračováním v instalaci transformačního balíčku se doporučuje vytvořit bod obnovení nebo zálohovat bitovou kopii pro systémovou jednotku, protože několik chyb může vážně ovlivnit funkčnost vašeho systému. Během instalačního postupu máte možnost vybrat si nástroje, které se používají k napodobování moderního rozhraní Windows 10, jmenovitě panel ovládacích tlačítek (používá RocketDock), nabídka Start (pomocí nabídky Start Reviver) a úvodní obrazovka Metro (poskytované buď WinMetro nebo Newgen). Měli byste mít na paměti, že rozhraní Metro přidávají pouze poslední dva. Dále můžete zvolit systémové písmo nebo povolit velkou sadu ikon a aktivovat zobrazení dlaždice uživatele na hlavním panelu. Při používání nových změn se může objevit několik problémů (např. Zamrznutí plochy, nereagující instalace), ale samy se opraví. Restart je povinný na konci instalace, aby bylo možné úspěšně simulovat nové změny operačního systému.

Vyzkoušejte vzhled a chování systému Windows 10

Windows 10 Transformation Pack umožňuje přístup k rozhraní Metro, které obsahuje několik gadgetů. Nejste připraveni o tlačítko „Start“, které udržuje jeho funkce, které vám pomohou získat přístup k často používaným programům a aktivovat možnosti vypnutí, jako je vypnutí, restart, uzamčení a odhlášení, kromě dlaždic a nastavení nabídky Start.

Funkce „Hledat“ spouští výchozí webový prohlížeč a umožňuje provádět vyhledávací operace na Googlu. Dále můžete odepnout programy z úvodní obrazovky, změnit barvu živých dlaždic a také použít tapety Windows 10 a změnit pozadí přihlašovací / odhlášení / uzamčené obrazovky, zvukové schéma a ikonu tlačítka Start.

A co víc, můžete spravovat až čtyři pracovní plochy s jiným rozložením, pokud jde o zástupce a aktivní okna. Lze je vybrat buď z oznamovací oblasti hlavního panelu, nebo aktivací předdefinované klávesové zkratky.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *