bez-viru-win.svg

aTube Catcher

Verze: 3.8.9841
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 14. 12. 2022 20:46

aTube Catcher

Stahujte videa z různých online destinací a pomocí tohoto intuitivního softwaru je převeďte na vámi zvolené formáty souborů. Sledování online videí a jejich ukládání pro prohlížení offline není v dnešní době vůbec složitý úkol, a to díky nepřebernému množství aplikací, které jsou speciálně navrženy pro tyto účely. Mezi nimi se aTube Catcher snaží řešit tento úkol konkrétním způsobem a celý proces promění ve velmi chytlavou věc.

Reklama
banner_630x105.png

Jak se dalo očekávat, tento nástroj podporuje přímé odkazy ke stažení, což znamená, že můžete ručně zadat video, které chcete stáhnout, ale také se s tím dokáže vyrovnat automaticky pomocí vestavěného vyhledávače. Další skvělá věc je, že aTube Catcher přichází s obrovským seznamem podporovaných webových stránek pro sdílení videa, ze kterých si můžete vybrat.

Další funkcí, která stojí za zmínku, je schopnost aplikace převádět soubory, které stahuje, takže můžete snadno získat formát, který chcete použít, během několika sekund. Pokud například chcete zachytit určité video a použít ho na svém iPhonu nebo iPadu, stačí vybrat formát MP4 a aplikace převede úlohu automaticky.

Ponecháme -li kapitolu stahování videa stranou, aTube Catcher také docela dobře koketuje s MP3, protože dokáže zachytit i hudební stopy. Program hledá online umělce a písně, během několika okamžiků vrátí výsledky a umožní vám stáhnout soubor nebo jej jednoduše přehrát.

Během našich testů vyhledávač fungoval velmi dobře pro video i audio obsah, zatímco rychlosti stahování byly slušné.

Po zvážení všech věcí je aTube Catcher určitě jedním z nejlepších softwarů, které můžete najít při stahování filmových souborů z internetu. Používání je velmi snadné a obsahuje dostatek funkcí, aby bylo atraktivní pro všechny typy uživatelů.

 

Podporované servery a formáty

Youtube, Yahoo, Stage6, XTube, Vimeo, Facebook, Dailymotion™, Metacafe™, Spike™, Yahoo!™, Globo™, RTVE™ a více.

GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV, AVI.

Po naší dobu testování aTube Catcher fungoval velmi dobře pro video i zvuk, rychlost stahování byla skvělá. aTube Catcher je jistě jeden z nejlepších software, který můžete najít, pokud jde o stahování filmových souborů z internetu. Je velmi snadné použitelný a obsahuje dostatek funkcí, aby byl atraktivní pro všechny typy uživatelů.

Klíčová slova

aTube Catcher, eTube Catcher, aTube , Catcher, youtube Catcher, Stahování videí, Offline obsah

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *