bez-viru-win.svg

Windows Media Player

Verze: 11
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 15. 5. 2020 23:21

Windows Media Player je přehrávač multimédií od Microsoftu

Užijte si pomocí Windows Media Player všechny své oblíbené filmy a písně a přitom je uspořádejte v knihovnách s jedním z nejčastěji používaných a populárních přehrávačů médií
Microsoft Windows Media Player je dobře známá aplikace, se kterou jsou dodávány operační systémy Windows, aby uživatelům poskytla jeden z nejúčinnějších způsobů přehrávání a správy multimediálních souborů.

Reklama
banner_630x105.png

Snadná správa knihoven médií

Při otevření aplikace Microsoft Windows Media Player si nejprve všimnete, že rozhraní je speciálně přizpůsobeno, aby vám usnadnilo organizaci médií. Knihovny jsou dobře strukturované a umožňují rychlý přístup k hudbě, videu a obrázkům, jakož i nahraným televizním pořadům nebo síťovým umístěním, které obsahují multimediální soubory. Vyhledávání je poměrně rychlé, zatímco tlačítka “ Back “ a “ Forward “ poskytují trochu větší kontrolu při přehrávání multimediálních souborů a současném uspořádání souborů knihovny. Microsoft Windows Media Player je navíc vybaven podporou dalších zařízení, včetně Xbox360.

Rychle synchronizujte svůj přenosný přehrávač

Kromě přehrávání videa a hudby nabízí aplikace pohodlný způsob synchronizace přenosných zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, s hudebními knihovnami uloženými v počítači. Jednoduše připojte miniaplikaci k počítači a zbytek se postará o program Microsoft Windows Media Player. Software také obsahuje vyhrazenou funkci pro vypalování zvukových disků s minimálním úsilím. Můžete vytvořit seznamy vypalování se všemi skladbami, které chcete vložit na disk CD, a poté vložte disk, aby byla kompilace zapsána během několika minut.

Vylepšete přehrávání videa a zvuku

Microsoft Windows Media Player vám nabízí řadu vylepšení, která vám pomohou plně si užít filmy i hudbu. K dispozici jsou možnosti pro Crossfading a automatické vyrovnávání hlasitosti, grafický ekvalizér pro snadné nastavení zvukových frekvencí, efekty SRS WOW a dokonce tři profily Dolby Digital. Pro přehrávání videa existují také některá nastavení, která můžete upravit, zejména nastavení týkající se jasu, kontrastu, odstínu a sytosti. Seznam podporovaných formátů je působivý a přestože některé typy hudebních souborů ve výchozím nastavení nejsou rozpoznatelné, lze je i nadále přehrávat, pokud jsou v systému nainstalovány potřebné kodeky.

Na konec

Windows Media Player zůstává dobrou volbou pro ty, kteří hledají snadno použitelný multimediální přehrávač, který se hladce integruje s operačním systémem. Nabízí více než jednoduchou funkci přehrávání a určitě si zaslouží alespoň pokus.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *