bez-viru-win.svg

Winamp

Verze: 5.666
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 15. 5. 2020 23:11

Winamp je nejoblíbenějších multimediální přehrávačů

Winamp je jeden z předních multimediálních přehrávačů schopný vysoce kvalitního vykreslování vašich oblíbených písní a filmů, synchronizace s preferovaným zařízením a mnohem více. Množství všestranných audio a video přehrávačů může ztížit rozhodnutí o konkrétním kusu softwaru, který bude sloužit jako výchozí zařízení pro přehrávání filmů a poslechu hudby. Jedním z největších jmen v oboru, který nastavoval lištu pro zbytek balíčku, je Winamp a stále nabízí jeden z nejjednodušších způsobů, jak přehrát jakýkoli druh multimediálního souboru.

Reklama
banner_630x105.png

Snadné a rychlé nasazení v systému

Proces instalace vám umožní nakonfigurovat mnoho funkcí programu, včetně přidružení souborů (můžete to vyladit i později), ale také vám dává možnost vybrat, které komponenty chcete na svém počítači nasadit.

Vysoce přizpůsobitelné a snadno použitelné rozhraní

Uživatelské rozhraní zachovává atributy, díky nimž je Winamp jednou z nejpopulárnějších aplikací na světě: strategicky umístěná tlačítka, která umožňují snadnou kontrolu nad multimediálními soubory uvedenými v sousedním okně seznamu skladeb. Využívá stejnou „moderní“ podporu pokožky, jakou jsme viděli od verze 3.0, spolu s podporou desítek barevných motivů pro ještě větší přizpůsobení.

Přehraje všechny vaše oblíbené skladby a stanice

Winamp je kompatibilní s většinou multimediálních souborů a během našich testů jsme se při přehrávání všech souborů, které jsme měli v počítači, setkali s žádnými problémy. Kromě toho poskytuje přístup k obrovské sbírce rozhlasových stanic Shoutcast, takže poslech dobré hudby je otázkou několika kliknutí.

Výrazně vylepšují video a zvukové efekty

K dispozici jsou rozsáhlé úpravy zvuku a videa, včetně ekvalizéru, více než 100 vizualizací a šikovného editoru playlistů. S Winamp můžete také organizovat a spravovat všechny své písně a filmy díky vestavěné knihovně.

Kompatibilní s vaším přenosným zařízením

Kromě možností multimediálního přehrávače může Winamp také vypalovat vybrané zvukové soubory na prázdné CD a může ripovat zvukové disky v několika formátech, včetně AAC, MP3, WMA a WAV. V neposlední řadě lze Winamp snadno převést na skutečného manažera přenosných přehrávačů médií, protože dokáže detekovat připojená zařízení, která vám umožní přenos hudby během několika sekund. Winamp, stále jeden z nejpopulárnějších multimediálních přehrávačů na trhu, podporuje působivou škálu formátů, sportuje přehledné rozhraní a je nabitý funkcemi a přizpůsobením, atributy, které mu pomáhají vyniknout jako jedna z nejlepších možností v tomto konkrétním softwaru. kategorie.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *