bez-viru-win.svg

Rekordbox

Verze: 5.8.5
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 4. 2024 2:24
Poslední aktualizace 1. 4. 2020 21:49

Software na mixování hudby

Reklama
banner_630x105.png

Rekordbox je jednoduchý a intuitivní software nejen pro profesionální DJy, kteří hledají správu hudebních knihoven před a během představení. Jako DJ musíte mít kromě vynikajícího rytmu a vkusu v hudbě také dobře upravenou hudební knihovnu. Velmi vzácné, ne-li téměř pryč, jsou dny, ve kterých by se váš oblíbený DJ objevil s několika případy CD nebo vinylových disků, které je načtou, a zahájí párty. Dnes jsou vyvíjena softwarová řešení, jako je rekordbox, která vám pomohou lépe spravovat vaši hudební knihovnu do bodu, kdy můžete vytvářet seznamy skladeb před představením a během jednoho, třídění skladeb podle BPM, žánru, osobního hodnocení a dokonce i klíče.

Navrženo pro vybavení Pioneer a vhodné pro DJy všech úrovní
rekordbox je vytvořen pro práci s kouzly s DJ přehrávači Pioneer a nabízí podporu pro všechna nová a oblíbená zařízení. Není to opravdu virtuální nástroj pro DJing, ale spíše vaše pomoc při hledání skladeb v počítači, vytváření seznamů skladeb na základě určitých kritérií, nastavení bodů cue a loop, a také jejich načítání do přehrávačů.

Stejně jako většina aplikací tohoto typu, rekordbox zobrazuje grafické uživatelské rozhraní, které by mělo být intuitivní pro všechny druhy DJů, což jim umožňuje rychle a bez námahy spravovat jejich sady. Jeho hlavní okno se skládá z klasických panelů pro přehrávání skladeb a vizualizaci průběhu, funkcí cue / loop, procházení souborů a stavu propojení.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *