bez-viru-win.svg

Microsoft Teams

Verze: 1.3.00.12058
Naposledy kontrolováno antivirem 28. 9. 2023 2:24
Poslední aktualizace 12. 2. 2021 22:05

Microsoft Teams pro vzdálenou komunikaci

Pomocí aplikace Microsoft Teams od společnosti Microsoft můžete bez problémů chatovat, spolupracovat na projektech a přenášet soubory v podnikovém prostředí.
Navrženo tak, aby konkurovalo podobným podnikově orientovaným aplikacím / službám, jako jsou HipChat, Hangouts Chat, nemluvě, Slack, Microsoft Teams je aplikace pro spolupráci a chat zaměřená hlavně na podniky.

Reklama
banner_630x105.png

Postaveno kolem některých nejlepších služeb společnosti Microsoft, protože se jedná o aplikaci určenou pouze pro podnikání, je k tomu nutné předplatné sady Office 365 Business Premium. Je k dispozici v 181 zemích a je k dispozici s podporou 19 jazyků a nabízí klienty jak pro stolní počítače (Windows a MacOS), tak pro mobilní platformy (iOS a Android).

Nejlepší věc na týmech společnosti Microsoft je skutečnost, že se dokonale integruje s celou řadou dalších užitečných služeb společnosti Microsoft. Například přichází s podporou všech souborů souvisejících s Office, video a audio hovorů Skype, OneDrive, Power BI a Planner atd.

Moderní, uživatelsky přívětivá a velmi dobře zdokumentovaná aplikace pro spolupráci
Microsoft Teams poskytuje svým uživatelům velmi funkční a obchodní prostředí pro spolupráci. Společnost Microsoft pečlivě sledovala rovnováhu mezi funkcemi a přístupností pro uživatele.

Aplikace samozřejmě obsahuje spoustu užitečných funkcí, ale nejpůsobivější je, že se těmito funkcemi opravdu necítíte. Všechny nástroje a funkce jsou přehledně uspořádány a jsou vždy na dosah, aniž by se vám nikdy bránily. Je třeba zdůraznit, že máte k dispozici komplexní (a docela interaktivní) dokumentační oddíl, se svolením společnosti T-Bot.

Výkonná aplikace se silným zaměřením na spolupráci a přístupnost

Existuje pět samostatných vysvětlujících sekcí: aktivita, chat, týmy, schůzky a soubory, z nichž každá je přehledně uspořádána pomocí karet. Vše, co byste očekávali od aplikace pro spolupráci a chat, je zde. Týmové konverzace lze snadno a snadno zahájit a organizovat podle témat, projektů nebo pomocí dalších parametrů.

K souborům, webovým stránkám, poznámkám a chatům se může dostat kterýkoli člen týmu. Sekce Činnost funguje jako váš osobní „informační kanál“ a je místem, kde si můžete prohlédnout všechny své oblíbené, zmínky a další typy příspěvků. Můžete také sledovat denní rozvrh a dokonce pečlivě naplánovat schůzky a pohodlně přistupovat ke všem svým souborům z účtu OneDrive Business.

Odpověď Microsoftu na Slack a HipChat stojí za vaši pozornost

Když vezmeme v úvahu vše, můžeme bezpečně říci, že společnost Microsoft odvedla skvělou práci s tímto prvním veřejným vydáním týmů společnosti Microsoft. Nepochybně se jedná o vynikající řešení pro obchodní chat a spolupráci, balení užitečných nástrojů, robotů a špičkových integrací Office a Skype.

Pokud byste si nejprve mohli být v pokušení myslet si, že jelikož je to tak pevně postaveno na Office 365, Microsoft Teams nenabízí širší svobodu „integrace“ (jako v případě HipChat a Slack), přemýšlejte o tom tímto způsobem . Office 365 má obrovský počet aktivních uživatelů (nejméně desetkrát více než jakákoli aplikace pro spolupráci), z nichž všichni jsou používáni s většinou služeb společnosti Microsoft a všichni z nich nyní získali možnost používat zakázkovou aplikaci pro spolupráci, aniž by museli mít zaplatit za to něco navíc.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *