bez-viru-win.svg

Xilisoft Download YouTube Video

Verze: 5.6.3
Naposledy kontrolováno antivirem 28. 9. 2023 2:24
Poslední aktualizace 21. 2. 2023 19:04

Xilisoft Download YouTube Video pro stahování a přehrávání videa z YouTube

Xilisoft Download YouTube Video je software pro stahování videí z YouTube a jiných webových stránek. Tento program je snadno použitelný a nabízí mnoho užitečných funkcí pro ukládání videí v různých formátech. V tomto článku se podíváme na klíčové vlastnosti a funkce programu Xilisoft Download YouTube Video.

Reklama
banner_630x105.png

Jednou z největších výhod programu Xilisoft Download YouTube Video je jeho jednoduché použití. Stačí zkopírovat odkaz na požadované video a vložit ho do programu. Program poté stáhne video a umožní vám ho uložit ve formátech MP4, AVI, MPEG, WMV, MOV a dalších.

Další funkcí programu je možnost stahování videí v HD kvalitě a dokonce i ve 4K rozlišení. To znamená, že můžete stahovat videa ve vysoké kvalitě a sledovat je na svých zařízeních bez nutnosti připojení k internetu.

Xilisoft Download YouTube Video také umožňuje konverzi videí do jiných formátů. Pokud potřebujete video převést do jiného formátu, můžete to snadno udělat přímo v programu. Program podporuje konverzi do různých formátů, včetně MP4, AVI, MPEG, WMV, MOV, FLV a dalších.

Další funkcí programu je možnost stahování celých playlistů z YouTube. To znamená, že můžete snadno stáhnout všechna videa z určitého playlistu a uložit je do jedné složky. To může být užitečné, pokud chcete stahovat větší množství videí najednou.

Kromě stahování videí z YouTube umožňuje Xilisoft Download YouTube Video také stahování videí z jiných webových stránek, jako jsou Vimeo, Facebook a další. Stačí zkopírovat odkaz na požadované video a vložit ho do programu.

Celkově lze říci, že Xilisoft Download YouTube Video je užitečný program pro stahování videí z YouTube a jiných webových stránek. Nabízí mnoho užitečných funkcí, včetně možnosti stahování videí v HD a 4K kvalitě, konverze videí do různých formátů a stahování celých playlistů. Pokud často stahujete videa z YouTube a jiných webových stránek, může být tento program užitečným nástrojem pro vás.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *