bez-viru-win.svg

WinAudit

Verze: 3.2.1
Naposledy kontrolováno antivirem 20. 6. 2024 2:24
Poslední aktualizace 14. 12. 2022 20:47

WinAudit pro rychlý audit počítače

WinAudit je spolehlivá a snadno použitelná aplikace, která zobrazuje rozsáhlé informace o vašem operačním systému, periferiích, protokolech chyb a systému BIOS. WinAudit je malý nástroj, který vám umožní zobrazit užitečné informace o vašem počítačovém systému. Tento druh softwaru se hodí, pokud uvažujete například o upgradování hardwaru. WinAudit nevyžaduje žádnou instalaci, takže klíče registru systému Windows se nemění. Program můžete také uložit na externí zařízení a odtud jej spustit. Uživatelské rozhraní programu se snadno naviguje a ve skutečnosti je o něco atraktivnější než jiné podobné produkty, které jsme testovali.

Reklama
banner_630x105.png

Výstup z WinAuditu

Po jeho spuštění WinAudit automaticky zobrazí podrobné informace o softwarovém a hardwarovém prostředí. Můžete tedy zobrazit podrobnosti o nainstalovaných programech (včetně aktualizací softwaru), operačním systému a připojených periferiích. Kromě toho si můžete prohlížet data zabezpečení (např. Internetový software, oprávnění ke sdílení, obnovení systému, brána Windows Firewall), skupiny a uživatelé, plánované úlohy, statistiky dostupnosti, protokoly chyb, síť Windows, hardwarová zařízení a displeje.

BIOS data

Dále jsou zobrazena data o verzi systému BIOS, správa systému, procesory, paměť, fyzické disky, jednotky, komunikační porty, spouštěcí programy, spuštěné programy. Pokud kliknete na každou kategorii, WinAudit automaticky otevře stránku s popisem v souboru nápovědy. Můžete také hledat text, měnit písmo a velikost textu a také vybrat preferovaný jazyk. Kromě skutečnosti, že můžete ukládat informace v několika formátech (včetně PDF, HTML a TXT), můžete také ukládat pouze informace o horní paměti, CPUID, GUID, disku, zobrazení nebo softwaru, nebo odeslat soubor protokolu e-mailem. Program používá malé množství systémových prostředků a je dodáván s dobře vypracovaným souborem nápovědy, takže získává místo na seznamu doporučení.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *