bez-viru-win.svg

Little Painter

Verze: 1.0.0.0
Naposledy kontrolováno antivirem 11. 12. 2023 13:24
Poslední aktualizace 14. 12. 2022 20:45

Little PainterFTvo

Little Painter je lehký a snadno ovladatelný software, jehož hlavní funkcí je poskytnout dětem zábavný nástroj pro kreslení, který jim umožní využít svou kreativitu zajímavými způsoby.

Reklama
banner_630x105.png

Výhody při práci s přenosným nástrojem

Po stažení aplikace na ni mohou uživatelé jednoduše dvakrát kliknout a aplikace se spustí bez instalačního procesu, takže s ní mohou ihned pracovat. To znamená, že nástroj lze umístit na USB flash disk nebo jiná přenosná paměťová zařízení, což umožňuje dětem jej používat na libovolném počítači, doma i ve škole, s minimální námahou. Navíc nezanechá žádné stopy v registru v systému, na kterém se Little Painter používá, takže jej lze snadno odstranit vymazáním z PC.

Barevné a intuitivní rozhraní

Program má velmi pestrobarevné rozhraní se spoustou nástrojů na výběr na levé straně okna. Na pravé straně si děti mohou vybrat barvy, kterými chtějí malovat, zatímco na spodním okraji si mohou upravit velikost štětce podle svých požadavků. Mezi komponenty poskytované Little Painter patří obrázky „Coloring“, které mohou děti vyplnit svými oblíbenými odstíny, nástroje „Tužka“, „Štětec“ a „Čára“, které uživatelům umožňují kreslit volnou rukou. Navíc mohou použít funkci ‚Text‘ k aplikaci slov nebo vět na svůj obraz.

Nástroj „Vyplnit“ umožňuje dětem vybarvit dobře určené oblasti na obrázku jedním blokem barvy, zatímco „guma“ jim umožňuje odstranit určité prvky z obrázku. Podobně mohou aplikovat geometrické „tvary“ nebo mohou používat různá „razítka“ a obrázkové „efekty“ k provádění „převrácení barev“, „kolorizace“, „stmívání“, „vyhlazení“ a několika dalších operací. Volitelně lze obrázek převést na jeho barevný ekvivalent, se kterým pak mohou uživatelé pracovat.

Malý malíř je praktický a uživatelsky přívětivý program, který může dětem pomoci v jejich kreslířském úsilí a nabízí jim správné nástroje k vytváření originálních obrázků.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *