bez-viru-win.svg

Lego Digital Designer

Verze: 4.3.10
Naposledy kontrolováno antivirem 11. 12. 2023 13:24
Poslední aktualizace 2. 8. 2021 21:53

Lego Digital Designer slouží pro 3D tvorbu LEGO modelů

Intuitivní aplikace, která umožňuje uživatelům vytvářet modely LEGO ve 3D pracovním prostředí a zároveň nabízí možnost vybrat si mezi různými dílky LEGO, uspořádat je v upřednostňovaném pořadí a vybarvit je
LEGO Digital Designer je lehká aplikace, která poskytuje 3D prostředí a pomáhá uživatelům při navrhování modelů LEGO. Tento nástroj přijde vhod všem fanouškům LEGO, kteří chtějí stavět různé modely, jako jsou auta, roboti, letadla, domy nebo jakékoli jiné výtvory.

Reklama
banner_630x105.png

Pyšní se čistým a intuitivním rozhraním, které nabízí rychlý přístup k mnoha LEGO dílkům. Objekty jsou umístěny v samostatných kategoriích, abyste je mohli rychle lokalizovat, a také můžete cihly filtrovat podle barvy. Navíc můžete s kostkami vytvářet skupiny, které často potřebujete vybrat, například kola aut nebo křídla letadel.

Vybrané objekty lze vložit do pracovního prostředí pomocí myši. A co víc, můžete klonovat cihly a uspořádat je v upřednostňovaném pořadí.

LEGO Digital Designer dává uživatelům možnost přiblížit nebo oddálit, vrátit zpět všechna nepotřebná nastavení, díky tlačítku „Zpět“, otočit 3D projekci do různých úhlů a zobrazit projekce v samostatném podokně, kde můžete změnit obrázek na pozadí.

Další důležité funkce, které stojí za zmínku, vám umožňují přesouvat více cihel současně, vybarvovat nebo tvarovat vybrané cihly, klonovat objekty, otáčet položky spojené se závěsem, ohýbat a kroutit pružnými prvky a také měnit barvu nebo materiál pro vybrané cihly.

Kromě toho můžete povolit nebo zakázat zvuková upozornění, aplikovat stínové efekty na kostky a zobrazit číslo cihly ve vyhrazeném dialogu. Chcete -li se lépe soustředit na práci, můžete přepnout do režimu celé obrazovky a používat klávesové zkratky.

Vygenerovaný projekt lze vytisknout, nahrát na oficiální webové stránky aplikace a také můžete pořizovat snímky obrazovky a ukládat je do formátu PNG.

Celkově je LEGO Digital Designer vybaven intuitivním rozložením a užitečnými funkcemi, které vám pomohou vytvářet modely LEGO.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *