bez-viru-win.svg

Ulead GIF Animator

Verze: 5.05
Naposledy kontrolováno antivirem 11. 12. 2023 13:24
Poslední aktualizace 2. 8. 2021 20:48

Ulead GIF Animator je program na tvorbu animovaných GIFů

Profesionální, snadno použitelný animátor GIF. Gif Animator, navržený společností Ulead, vám umožňuje vytvářet soubory GIF v několika jednoduchých krocích.

Reklama
banner_630x105.png

Rozhraní programu je prosté a jednoduché. První uživatelé si mohou vyzkoušet některé online výukové programy a začít spuštěním průvodce animací.

Prvním krokem je tedy nastavení velikosti plátna pro novou animaci (můžete si vybrat ze šablon nebo vytvořit animaci úplně od začátku).

Nyní můžete přidávat obrázky a videosoubory z místního pevného disku, poté můžete zadat dobu zpoždění a snímkovou frekvenci.

V pracovním prostoru máte přístup ke třem oknům – „Upravit“, „Optimalizovat“ a „Náhled“. Můžete tedy použít paletu barev (na kartě „Optimalizace“) a vytvořit přechod mezi dvěma barvami.

Kromě toho můžete exportovat rámečky obrázků nebo animace (jako video nebo spustitelný soubor), vytvořit soubor HTML nebo SWF, odebrat objekty a rámečky, zobrazit náhled animací (v aplikaci Internet Explorer) a také použít „Panel Správce objektů“ k úpravám průhlednost objektu.

Kromě toho můžete duplikovat objekty a rámečky, měnit atributy objektu na globální úrovni, sloučit obrázky, doplnit snímky, vložit sekundární animaci do aktuální, přidat speciální efekty (text banneru, neonový banner, video přechody, efekty filtrů , filtry pluginů) a další.

Ulead Gif Animator zabírá malé množství systémových prostředků, je dodáván s důkladným souborem nápovědy (i když ho bylo možné vylepšit pomocí tutoriálů a dalších snímků) a během našich testů nezamrzl ani nehavaroval. Důrazně doporučujeme tento software všem návrhářům, ať už jsou zkušení nebo ne.

Podobné progamy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *